Vorig artikel | Toon lijst |
Charla Haasbroek Prince of Peace - Grenache, Syrah (21)
50% Grenache & 50% Syrah | wijngaarden op het Sijnn estate | 50% van Grenache en 10% van Syrah whole bunch | vergisting en rijping voor 10 maanden in oude eikenhouten vaten | daarna geblend en samen gerijpt voor nog 9 maanden | weelderig | aromatisch | blauwe bessen | granaatappel | aards | peper | kruiden | levendig | goede energie | sappig | subtiele grip
Haasbroek Wines
Charla kennen wij als wijnmaakster van Sijnn in Malgas. Deze wijnen importeren wij al vanaf de oprichting en de eerste wijnen van de jaargang 2012. In 2014 is Charla Haasbroek het team van Sijnn komen versterken. Charla werkte eerder bij Kanonkop en Tokara. Samen met Charla is de reputatie Sijnn en de kwaliteit van de wijnen enorm gestegen.
Charla heeft van Sijnn eigenaar David Trafford de ruimte gekregen om ook haar privéproject Haasbroek Wines stukje bij beetje te laten groeien (vanaf 2016). De druiven komen uit Malgas en worden bij Sijnn gevinifieerd. Dit project groeit nog steeds, maar is nog erg klein met 2000-3000 flessen per jaar.
In 2022 is Charla uitgeroepen tot Young Winemaker of the Year door Tim Atkin MW in zijn South-Africa Report